אימג' ארט- עיצוב אריזות, מיתוג - עלינו

החזון שלנו - עיצוב אפקטיבי. 

שמנו לנו כמטרה להגיע תמיד לתוצרים אפקטיביים. לא רק עיצובים שזוכים בפרסים
אלא עיצובים שיעבדו וישפרו את המכירות של לקוחותינו.
היתרון של סטודיו אימג'ארט הוא היכולת לשלב בין יצירתיות גדולה לבין תהליך עבודה יסודי ומובנה
שמאפשר לנתב את אותה היצירתיות לפתרון עיצובי ומיתוגי חכם, נכון ואפקטיבי בכל תחום.

סטודיו אימג'ארט החל את דרכו בשנת 1998 כשספי סמדר, מעצב, מרצה, מורה לעיצוב ואיש קריאייטיב מנוסה, החליט לאחר שנים של עבודה בארץ ובחו"ל, לפתוח סטודיו שיתמחה בתהליכי מיתוג ועיצוב אריזות. הוא אסף סביבו עוד חמישה מעצבים מוכשרים עם תודעת שירות גבוהה, תשוקה למקצוע וניצוץ גדול בעיניים ויצא לדרך.

יחד פיתחנו בסטודיו התמחות מיוחדת בעיצוב אריזה, כמו כן בנושא חוק המזון והתקנים, Branding מלא- מיתוג, עיצוב לוגו וזהות מותג. בנוסף אנו מלווים את לקוחותינו ומספקים מענה מקצועי ורחב לכל עבודות העיצוב הגרפי ומציעים ללקוחותינו One stop shop.

הסטודיו מציע ללקוחותיו שיטת עבודה ייחודית: ImageArt Lab – מעבדת הרעיונות של אימג'ארט. במסגרת התהליך ובשיתוף יועמים שיווקיים, אנו לומדים באופן מתודי על הלקוח, הצרכנים, רגישויות ותועלות, המתחרים, הסביבה התחרותית, ניראות  על גבי המדף ועוד.. ויודעים בהתאם להציע ללקוח עיצוב מדויק ואפקטיבי שעוזר  לקדם ולמכור את המוצר.
עוד על ImageArt Lab- כאן        

לאורך השנים, טיפלנו ועודנו מטפלים במאות לקוחות גדולים וקטנים, שרובם איתנו מתחילת הדרך. אנו בעלי ניסיון מובהק בענפים רבים בעיקר מוצרי צריכה, תעשיה, מקצועות חופשיים, מיתוג לחברות חדשות וסטארט-אפים ורענון מיתוג לחברות ותיקות המעוניינות להתאים עצמן לרוח התקופה.

לאולי גם יעניין אותך 

תמיד טוב לקבל המלצה ממי שכבר התנסה. היכנסו לראות מה יש ללקוחות שלנו לכתוב עלינו.

שווה להכנס גם לעמוד הניוזלטרים שלנו. לצפיה בניוזלטר לחץ כאן.